H-TALKS HAKKINDA

Recordati İlaç olarak H-talks’ı, siz değerli doktorlarımız ve eczacılarımıza hizmet etmek amacıyla oluşturduk. H-Talks’ı hayata geçirirken, sağlık çalışanlarımızın tamamen kendilerine özel, sağlık sektörüne dair doğru bilgiye ulaşabilecekleri bir portal yarattık. Ayrıca bu portala sosyal içerikler de ekledik. H-talks’u yaratırken esas amacımız, sağlık çalışanlarımızı mesleklerine dair doğru ve kaliteli bilgiye kolayca ulaştırmak olsa da aynı zamanda keyifli molalar verebilmeleri için sosyal içeriklerin olduğu durakları hizmete sunduk.

H-talks’ta on dört farklı medikal uzmanlık alanında önemli bilgiler, canlı yayınlar, alanında uzman kişilerce yapılan “İlaç gibi gelen konuşmalar”, sosyal içerikler, gündeme ait detaylar, testler ve videolar bulacaksınız.

Kıymetli sağlık çalışanlarımızla ortak paydamız olan bilinçli ve sağlıklı yaşam konusuna odaklanarak, sizlerle gönül bağı kurduğumuza inanıyoruz. İşte bu sebeple sizler için H-Talks’ı yarattık. “İlaç gibi gelen konuşmalar” artık parmaklarınızın ucunda.

RECORDATI HAKKINDA

1926 yılında İtalya’da kurulan Recordati İlaç, 2008 yılında “Yeni İlaç” firmasını satın alarak Türkiye piyasasına giriş yapmıştır. 2011 yılında yine Türk ilaç şirketi olan “Dr. F. Frik” firmasını satın alarak Türkiye’deki varlığını güçlendirmiştir.

Recordati İlaç, ağırlıklı olarak kardiyovasküler ve üroloji alanlarında, aynı zamanda nadir hastalıkların tedavisine yönelik üretim yapmaktadır. Çerkezköy’de 45.000 metrekare alan üzerine kurulu fabrikası olan Recordati İlaç, bünyesinde toplam 737 personel çalıştırmaktadır. Recordati İlaç Türkiye’de kurduğu yerel üretim tesisleri ile pazara yılda 80 milyon kutu ilaç sunabilme kapasitesine sahiptir.

Recordati İlaç, yaşam kalitesini arttırmayı, güvenilir ve yenilikçi olmayı, katma değer yaratan ürünler geliştirmeyi ve insan sağlığına katkıda bulunmayı temel amaç edinmiştir.

Recordati İlaç, sağlık çalışanlarına yönelik, mesleki anlamda doğru ve güvenilir bilgiyi kolayca ulaştırabilmek adına H-talks portalını yaratmıştır. H-talks, “İlaç gibi gelen konuşmalar” mottosunu benimseyerek, yenilikçi bakış açısıyla Türkiye’nin ilk ve tek sosyo-medikal portalı olmuştur. Recordati İlaç, H-talks portalında, kaliteli bilgiyi, alanında uzman kişilerce yapılan canlı yayınları, gündeme ait detayları ve sosyal içerikleri bir arada toplayıp, bunu değerli sağlık çalışanlarına sunmaktadır.

0212 401 91 00
Bizi Takip Edin